Ranking

Rankingliste Herrer
1
Oscar Wikborg
T: 981 21 230
2
Rune Strandmyr
T: 402 34 892
3
Tormod Næss
T: 450 00 501
4
Kurt Støen
T: 907 70 715
5
Trond Kolbeinshavn
T: 932 57 553
6
Harald Haugedal
T: 411 03 484
7
Alan Hepburn
T: 410 07 425
8
Øistein A. Wirak
T: 907 62 475
9
Markus Furuborg
T: 975 85 677
10
Marco Pompili
T: 452 89 301
11
Yannis Liakos
T: 926 80 702
12
Svein Christian Malo Wirak
T: 410 47 024
13
Tim Davis
T: 916 16 969
14
Gunnar Salbu
T: 909 90 646
15
Håkon Lyche
T: 411 23 238
16
Svein Jonassen
T: 917 93 317
17
Fredrik Strandmyr
T: 978 92 262
18
Jari Lindstrøm
T: 481 81 448
Pause
19
Jacob Næss
T: 406 43 692
20
Sverre Uldal
T: 913 82 870
21
Gunnar Sannæss
T: 908 41 166
22
Jarle A. Pettersen
T: 957 31 886
23
Torgeir Aslestad
T: 901 79 854
24
Sondre Karlsen
T: 468 08 882
25
Rikki Natvig
T: 908 50 258
26
Rune H. Eriksen
T: 901 06 817
27
Øyvind Aas
T: 994 52 355
28
Knut Mortensen
T: 992 43 985
29
Jan Frode Ugland
T: 922 85 540
30
Per Hakon Hansen
T: 488 69 131
31
Joakim Johansen
T: 481 12 738
32
Christian Furre-Brantzeg
T: 977 79 565
33
Edvin Bakke
T: 911 55 031
Rankingliste Damer
1
Myriam Claveau
T: 921 25 922
2
Janne Eftevaag
T: 951 44 580
3
Jorunn Bergstøl Nilsen
T: 900 70 671
4
Maren Frivold
T: 481 02 520
5
Mathilde Weisshaar
T: 458 02 460
6
Marie Schou Lauvland
T: 917 94 446
7
Anne-Gudrun Van Ditshuizen
T: 412 29 628
8
Sophie Weisshaar
T: 458 01 751
9
Hege Aulin
T: 950 09 811
10
Hild Merete Malo Wirak
T: 977 85 616
11
Kristin Jordal
T: 413 78 672
12
Wenche Atkinson
T: 940 11 192
13
Camilla Christensen
T: 900 45 952
14
Linn Thorsdahl
T: 952 61 028
15
Wenche Becker-Eriksen
T: 930 37 494
16
Solveig van Ditshuizen
T: 481 01 849
17
Kristin Natvig
T: 404 47 750
18
Karolina Hogga
T: 952 07 012
19
Inger Skarbø
T: 975 73 656
20
Charlotte Joy Kolbeinshavn
T: 909 34 433
21
Wenche Dehli
T: 952 939 26
22
Rosie Lund
T: 416 97 984
23
Liv Renstrøm
T: 924 29 015
Rankingsliste Double
1
Rune Strandmyr/Rikki Natvig
T: 908 50 258
2
Tormod Næss/Jacob Næss
T: 450 00 501
3
Tormod Næss/Alan Hepburn
T: 450 00 501
4
Yannis Liakos/Markus Furuborg
T: 926 80 702
5
Rikki Natvig/Svein Jonassen
T: 917 93 317
6
Svein Jonassen/Håkon Lyche
T: 917 93 317
7
Joakim Johansen/Torgeir Aslestad
T: 901 79 854
8
Jan Frode Ugland/Tim Davis
T: 922 85 540
9
Øistein Wirak/Christian Wirak
T: 907 62 475
10
Fredrik Strandmyr/Sondre Karlsen
T: 978 92 262
11
Jan Frode Ugland/Knut Mortensen
T: 922 85 540
12
Svein Christian Wirak/Hild M. Malo Wirak
T: 410 47 024
13
Øyvind Aas/Torgeir Aslestad
T: 994 52 355
14
Maren Frivold/Tim Davis
T: 481 02 520
15
Kristin Jordal/Svein Jonassen
T: 413 78 672
16
Camilla Christensen/Tormod Næss
T: 900 45 952
17
Camilla Christensen/Svein Jonassen
T: 900 45 952
18
Inger Skarbø/Tim Davis
T: 975 73 656
19
Wenche Becker Eriksen/Jan Frode Ugland
T: 922 85 540
20
Markus Furuborg/Oscar Wikborg
T: 975 85 677
21
Hege Aulin/Wenche Atkinson
T: 950 09 811
22
Kristin Jordal/Maren Frivold
T: 413 78 672
23
Linn Thorsdahl/Inger Skarbø
T: 952 61 028
24
Camilla Christensen/Maren Frivold
T: 900 45 952
25
Camilla Christensen/Jan Frode Ugland
T: 900 45 952
26
Wenche Becker-Eriksen/Per Hakon Hansen
T: 930 37 494
27
Inger Skarbø/Karolina Hogga
T: 975 73 656
28
Øyvind Aas/Håkon Lyche
T: 994 52 355
29
Marco Pompili/Øistein A. Wirak
T: 907 62 475
Ikke spilt kamper
30
Kristin Jordal/Charlotte Kolbeinshavn
T: 413 78 672
Ikke spilt kamper
31
Wenche Becker Eriksen/Tormod Næss
T: 930 37 494
Ikke spilt kamper
Siste resultater
  • 16.06.2018: Yannis Liakos - Håkon Lyche 6-2, 6-3

  • 15.06.2018: Joakim Johansen/Torgeir Aslestad - Tim Davis/Jan Frode Ugland 6-4, 6-4

  • 14.06.2018: Maren Frivold - Mathilde Weisshaar 6-2, 6-0

  • 11.06.2018: Håkon Lyche - Svein Jonassen 6-4, 4-6, 1-0 (12-10)

  • 05.06.2018: Gunnar Salbu - Svein Jonassen 4-6, 7-5, 1-0 (10-3)

  • 03.06.2018: Solveig van Ditshuizen - Kristin Natvig 6-1, 6-4

  • 31.05.2018: Kurt Støen - Trond Kolbeinshavn 6-2, 6-4

  • 30.05.2018: Håkon Lyche - Torgeir Aslestad 4-6, 6-4, 4-3 (7-5)

  • 29.05.2018: Torgeir Aslestad/Øyvind Aas - Svein Jonassen/Kristin Jordal 4-6, 6-4, 6-1

  • 24.05.2018: Torgeir Aslestad/Øyvind Aas - Tim Davis/Maren Frivold 7-6(5), 7-6(6)

  • 23.05.2018: Torgeir Aslestad/Joachim Johansen - Øyvind Aas/Håkon Lyche 6-2, 6-4

  • 23.05.2018: Svein Jonassen/Kristin Jordal - Jan F. Ugland/Wenche Becker-Eriksen 6-4, 6-7(6), 6-3

  • 21.05.2018: Uttaksskamper til lagkamper:

    • Øistein Wirak - Markus Furuborg 8-3 (SF)

    • Alan Hepburn - Kurt Støen 8-6 (SF)

    • Kurt Støen - Markus Furuborg 8-5 (BF)

    • Alan Hepburn - Øistein Wirak 8-7 (7-4) (F)

  • 21.05.2018: Fredrik Strandmyr - Håkon Lyche 6-4, 6-4

  • 21.05.2018: Per-Hakon Hansen/Wenche Becker-Eriksen - Inger Skarbø/Karolina Hogga 6-2, 4-6, 1-0 (10-5)

  • 21.05.2018: Torgeir Aslestad/Joachim Johansen - Svein Jonassen/Kristin Jordal 6-2, 6-1

  • 20.05.2018: Svein Jonassen/Kristin Jordal - Jan Frode Ugland/Camilla Christensen 6-1, 2-6, 6-0

  • 06.05.2018: Oscar Wikborg - Trond Kolbeinshavn 6-1, 6-1

  • 06.05.2018: Oscar Wikborg - Tormod Næss 0-6, 6-3, 1-0 (10-6)

  • 29.04.2018: Kurt Støen - Markus Furuborg 6-2, 4-6, 6-2

  • 29.04.2018: Trond Kolbeinshavn - Marco Pompili (WO)

  • 25.04.2018: Gunnar Salbu - Håkon Lyche 6-4, 6-3

  • 22.04.2018: Oscar Wikborg - Markus Furuborg 2-6, 6-4, 1-0 (11-9)

  • 21.04.2018: Svein Jonassen - Håkon Lyche 1-6, 6-3, 1-0 (10-6)

  • 20.04.2018: Alan Hepburn - Øistein Wirak 6-3, 5-7, 1-0 (10-8)

  • 17.04.2018: Kurt Støen - Yannis Liakos 6-2, 6-3

  • 15.04.2018: Fredrik Strandmyr - Torgeir Aslestad 6-3, 6-4

  • 15.04.2018: Mathilde Weisshaar - Hege Aulin 7-5, 4-6, 1-0 (10-7)

  • 15.04.2018: Alan Hepburn - Håkon Lyche 6-0, 6-1

  • 14.04.2018: Alan Hepburn - Markus Furuborg 2-6, 6-2, 6-1

  • 12.04.2018: Jarle Pettersen - Torgeir Aslestad 2-6, 6-4, 6-3

  • 06.04.2018: Kurt Støen - Alan Hepburn 6-3, 2-6, 7-5

  • 02.04.2018: Øistein Wirak - Yannis Liakos 2-6, 7-5, 1-0 (12-10)

  • 01.04.2018: Jarle Pettersen - Knut Mortensen 6-4, 6-3

  • 01.04.2018: Yannis Liakos - Tim Davis 6-3, 6-1

  • 28.03.2018: Tim Davis - Gunnar Salbu 5-7, 6-1, 1-0 (10-7)

  • 28.03.2018: Christian Wirak - Svein Jonassen 6-3, 6-2

  • 27.03.2018: Håkon Lyche - Svein Jonassen 6-2, 3-6, 1-0 (10-2)

  • 27.03.2018: Øistein Wirak - Kurt Støen 1-6, 7-5, 1-0 (11-9)

  • 26.03.2018: Yannis Liakos - Håkon Lyche 6-2, 6-4

  • 23.03.2018: Yannis Liakos - Gunnar Salbu 6-2, 6-3

  • 23.03.2018: Yannis Liakos/Renè Olsen - Øistein Wirak/Christian Wirak 7-6(5), 3-6, 7-6(6)

  • 23.03.2018: Jan Frode Ugland/Knut Mortensen - Kristin Jordal/Svein Jonassen 6-4, 6-3

  • 21.03.2018: Svein Jonassen - Ole Martin Årst 6-3, 7-5

  • 20.03.2018: Hild Wirak/Christian Wirak - Maren Frivold/Tim Davis 5-7, 6-2, 6-4

  • 16.03.2018: Hege Aulin - Hild Wirak 6-0, 6-2

  • 14.03.2018: Håkon Lyche - Geir Karlsen 6-4, 6-2

  • 11.03.2018: Markus Furuborg - Alan Hepburn 7-6(5), 6-2

  • 09.03.2018: Markus Furuborg - Yannis Liakos 7-6(5), 6-4

  • 07.03.2018: Gunnar Salbu - Sondre Karlsen 6-4, 3-6, 1-0(10-8)

  • 07.03.2018: Svein Jonassen/Håkon Lyche - Tim Davis/Jan Frode Ugland 6-7(4), 6-3, 1-0(10-8)

  • 07.03.2018: Alan Hepburn - Yannis Liakos 7-5, 6-2

  • 07.03.2018: Øistein Wirak - Svein Christian Wirak 6-2, 6-0

  • 04.03.2018: Øyvind Aas - Knut Mortensen 4-3, 4-3

  • 04.03.2018: Maren Frivold/Tim Davis - Kristin Jordal/Svein Jonassen 1-4, 4-0, 1-0(7-4) (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Maren Frivold - Kristin Jordal 1-4, 4-1, 1-0(7-5) (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Hege Aulin - Camilla Christensen 4-0, 4-0 (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Karolina Hogga - Inger Skarbø 4-1, 4-0 (Hopman cup)

  • 04.03.2017: Jan Frode Ugland - Per Hakon Hansen 4-2, 4-2 (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Hild Wirak - Kristin Jordal 4-2, 4-3(5-2) (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Wenche Atkinson - Camilla Christensen 4-3, 4-2 (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Markus Furuborg - Marco Pompili 4-0, 4-1 (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Tim Davis - Håkon Lyche 4-2, 4-3 (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Knut Mortensen - Per Hakon Hansen 0-4, 4-2, 1-0(8-6) (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Marco Pompili - Øistein Wirak 4-3(5-1), 1-4, 1-0(7-0) (Hopman cup)

  • 04.03.2018: Camilla Christensen - Linn Thorsdahl 3-4(3-5), 4-3(5-3), 1-0(7-3) (Hopman cup)

  • 03.03.2018: Wenche Atkinson - Maren Frivold 1-4, 4-0, 1-0(7-3)

  • 03.03.2018: Hege Aulin - Hild Merete Malo Wirak 4-0, 4-1

  • 02.03.2018: Øyvind Aas - Per Hakon Hansen 2,4, 4-3(5-3), 1-0(10-6) (Hopman cup)

  • 02.03.2018: Tormod Næss - Øistein Wirak 1-6, 6-1, 1-0 (20-18)

  • 01.03.2018: Markus Furuborg - Svein Jonassen 6-1, 6-2

  • 28.02.2018 Håkon Lyche - Gunnar Salbu 7-6, 4-6, 1-0 (12-10)

  • 27.02.2018: Yannis Liakos - Svein Jonassen 7-5, 7-5

  • 24.02.2018: Marco Pompili - Svein Jonassen 7-6(6), 6-3

  • 21.02.2018: Øistein Wirak - Markus Furuborg 6-4, 2-6, 6-4, 7-5

  • 19.02.2018: Hege Aulin/Wenche Atkinskon - Maren Frivold/Camilla Christensen 6-1, 6-3

  • 19.02.2018: Mathilde Weisshaar - Kristin Jordal 6-2, 6-1

  • 17.02.2018: Sondre Karlsen - Øyvind Aas 6-0, 6-3

  • 01.02.2018: Wenche Atkinson/Hege Aulin - Maren Frivold/Kristin Jordal 6-3, 6-2

  • 01.02.2018: Christian Wirak - Trond Kolbeinshavn 6-2, 7-6(5)

  • 31.01.2018: Svein Jonassen - Håkon Lyche 6-3, 6-1

  • 29.01.2018: Jari Lindstrøm - Svein Jonassen 8-5

  • 27.01.2018: Trond Kolbeinshavn - Gunnar Salbu 6-1, 6-2

  • 22.01.2018: Yannis Liakos - Trond Kolbeinshavn 2-6, 6-3, 6-4

  • 21.01.2018: Maren Frivold - Kristin Natvig 6-1, 6-3

  • 18.01.2018: Camilla Christensen/Tormod Næss - Maren Frivold/Tim Davis 6-2, 3-6, 1-0 (10-6)

  • 14.01.2018: Marie Lauvland - Kristin Jordal 6-2, 6-3

  • 14.01.2018: Gunnar Salbu - Svein Jonassen 2-6, 7-5, 1-0 (11-9)

  • 11.01.2018: Øistein Wirak - Svein Jonassen 6-0, 6-1

  • 10.01.2018: Trond Kolbeinshavn - Håkon Lyche 6-2, 4-6, 6-0

  • 08.01.2018: Markus Furuborg - Svein Jonassen 6-2, 6-0

  • 02.01.2018: Håkon Lyche - Gunnar Salbu 6-4, 6-4

  • 28.12.2017: Christian Wirak - Svein Jonassen 6-4, 6-1

  • 23.12.2017: Gunnar Salbu - Tore Sveberg 6-2, 6-4

  • 23.12.2017: Alan Hepburn - Svein Jonassen 6-1, 6-1

  • 22.12.2017: Tormod Skov-Skov - Gunnar Salbu 6-4, 4-6, 1-0 (10-7)

  • 21.12.2017: Kristin Jordal/Svein Jonassen - Wenche Becker-Eriksen/Jan Frode Ugland 6-3, 6-3

  • 19.12.2017: Svein Jonassen - Tormod Skov-Skov 3-6, 6-4, 1-0 (11-9)

  • Sluttplasseringer rankingturnering 15/16.12.2017:

    1Jacob Næss

    2Svein Jonassen

    3Fredrik Strandmyr

    4Gunnar Salbu

    5Håkon Lyche

    6Gunnar Sannæss

    7Torgeir Aslestad

    8Sondre Karlsen

    9Knut Mortensen

    10Øyvind Aas

    11Jan F. Ugland

    12Joakim Johansen

  • 15.12.2017: Markus Furuborg - Trond Kolbeinshavn 6-1, 7-5
  • 14.12.2017: Hege Aulin/Wenche Atkinson - Linn Thorsdahl/Inger Skarbø 6-1, 6-1
  • 12.12.2017: Kurt Støen - Trond Kolbeinshavn 7-5, 6-2
  • 08.12.2017: Markus Furuborg - Svein Christian Wirak 6-0,6-3
  • 05.12.2017: Svein Christian Wirak - Gunnar Salbu 8-0
  • 02.12.2017: Yannis Liakos - Trond Kolbeinshavn 5-7, 6-2, 1-0 (10-6)
  • 30.11.2017: Kristin Jordal/Maren Frivold - Linn Thorsdahl/Inger Skarbø 6-2, 4-6, 1-0 (10-8)
  • 29.11.2017: Svein Christian Wirak - Håkon Lyche 6-1, 6-1
  • 26.11.2017: Sondre Karlsen/Fredrik Strandmyr - Jan Frode Ugland/Knut Mortensen 6-4, 6-3
  • 26.11.2017: Jacob Næss - Torgeir Aslestad 8-3
  • 26.11.2017: Jorunn Bergstøl Nilsen - Kristin Jordal 6-2, 6-2
  • 21.11.2017: Christian Wirak - Svein Jonassen 6-0, 6-0
  • 15.11.2017: Håkon Lyche - Torgeir Aslestad 6-3, 6-7(4), 1-0 (10-5)
  • 15.11.2017: Rikki Natvig - Torgeir Aslestad 6-0, 6-3
  • 12.11.2017: Jacob Næss - Fredrik Strandmyr 4-1, 4-1 (A-turnering KTK, B-sluttspill)
  • 12.11.2017: Marie S. Lauvland - Anne-Gudrun van Ditshuizen 5-3, 4-5, 1-0 (10-4)
  • 10.11.2017: Kristin Jordal - Linn Thorsdahl 7-5, 4-6, 7-6(4) (A-turnering KTK)
  • 10.11.2017: Mathilde Weisshaar - Anne-Gudrun van Ditshuizen 6-4, 3-6, 7-5
  • 10.11.2017: Sverre Uldal - Marco Pompili 6-0, 6-0 (A-turnering KTK)
  • 09.11.2017: Torgeir Aslestad - Rune Eriksen 6-2, 6-1
  • 08.11.2017: Oscar Wikborg - Rune Strandmyr 6-0, 4-6, 1-0 (10-8)
  • 05.11.2017: Svein Jonassen - Håkon Lyche 7-5, 6-3
  • 05.11.2017: Torgeir Aslestad - Jan Frode Ugland 6-3, 7-5
  • 04.11.2017: Øistein Wirak - Kurt Støen 2-6, 6-3, 7-5 (Finale C-turnering Arendal)
  • 02.11.2017: Svein Jonassen/Rikki Natvig - Øistein Wirak/Kristin Jordal 6-4, 6-2
  • 02.11.2017: Marco Pompili - Håkon Lyche 6-4, 6-2
  • 31.10.2017: Gunnar Salbu - Svein Jonassen 7-5, 6-3
  • 29.10.2017: Knut Mortensen - Joakim Johansen 6-1, 6-3
  • 29.10.2017: Sverre Uldal - Sondre Karlsen 3-6, 6-3, 1-0 (10-6)
  • 29.10.2017: Kristin Natvig - Kristin Jordal 2-6, 6-3, 1-0 (10-8)
  • 26.10.2017: Linn Thorsdahl/Inger Skarbø - Camilla Christensen/Maren Frivold 6-4, 6-2
  • 18.10.2017: Kurt Støen - Yannis Liakos 6-3, 6-3
  • 18.10.2017: Alan Hepburn - Markus Furuborg 8-1
  • 15.10.2017: Svein Jonassen/Rikki Natvig - Joakim Johansen/Torgeir Aslestad 6-3, 6-1
  • 15.10.2017: Marus Furuborg/Oscar Wikborg - Rene Aa. Olsen/Yannis Liakos 7-6 (5), 7-5
  • 15.10.2017: Gunnar Salbu - Jari Lindstrøm 6-2, 6-0
  • 14.10.2017: Kurt Støen - Markus Furuborg 4-6, 7-6, 6-4
  • 07.10.2017: Svein Jonassen - Sondre Karlsen 6-3, 6-3
  • 07.10.2017: Fredrik Strandmyr - Håkon Lyche 6-4, 6-4
  • 06.10.2017: Håkon Lyche - Sondre Karlsen 6-1, 6-3
  • 05.10.2017: Svein Jonassen/Håkon Lyche - Jan Frode Ugland/Knut Mortensen 6-3, 6-3
  • 03.10.2017: Christian Wirak - Gunnar Salbu 6-4, 5-7, 1-0 (10-5)
  • 01.10.2017: Fredrik Strandmyr - Joakim Johansen 6-0, 7-6 (7-4)
  • 01.10.2017: Kristin Jordal/Svein Jonassen - Wenche Becker Eriksen/Jan Frode Ugland 6-4, 6-3
  • 30.09.2017: Christian Wirak - Sondre Karlsen 6-1, 6-2
  • 29.09.2017: Alan Hepburn/Tormod Næss - Yannis Liakos/Markus Furuborg 6-3, 6-0
  • 29.09.2017: Marco Pompili - Svein Jonassen 6-7 (3-7), 6-2, 1-0 (10-6)
  • 28.09.2017: Svein Jonassen - Tim Davis 3-ukersregelen
  • 28.09.2017: Tim Davis - Sondre Karlsen 6-4, 6-0
  • 28.09.2017: Inger Skarbø/Tim Davis - Wenche Becker Eriksen/Jan Frode Ugland 6-4, 6-2
  • 28.09.2017: Christian Wirak - Svein Jonassen 6-2, 6-7 (1-7), 1-0 (10-4)
  • 26.09.2017: Maren Frivold/Tim Davis - Camilla Christensen/Svein Jonassen 6-3, 6-2
  • 26.09.2017: Joakim Johansen - Torgeir Aslestad 6-1, 5-7, 7-6 (11-9)
  • 24.09.2017: Emil Muhlbradt Sveen - Edvin Bakke 6-2, 5-7, 7-5
  • 24.09.2017: Sondre Karlsen - Svein Jonassen 6-3, 6-2
  • 22.09.2017: Torgeir Aslestad - Øyvind Aas 6-4, 4-6, 1-0 (10-7)
  • 21.09.2017: Yannis Liakos/Markus Furuborg - Rikki Natvig/Svein Jonassen 6-4, 6-0
  • 17.09.2017: Sondre Karlsen - Rune Eriksen 4-3 ret.
  • 17.09.2017: Torgeir Aslestad/Joakim Johansen - Svein Jonassen/Kristin Jordal 6-0, 6-4
  • 17.09.2017: Svein Jonassen/Rikki Natvig - Sondre Karlsen/Fredrik Strandmyr 6-3, 6-3
  • 16.09.2017: Sondre Karlsen - Per Hakon Hansen 6-2, 6-4
  • 13.09.2017: Knut Mortensen/Jan Frode Ugland - Kristin Jordal/Svein Jonassen 6-3, 6-1
  • 10.09.2017: Anne-Gudrun Van Ditshuizen - Sophie Weisshaar 7-5, 6-0 (KM)
  • 09.09.2017: Per Hakon Hansen - Knut Mortensen 6-4, 6-1 (KM)
  • 09.09.2017: Knut Mortensen - Fredrik Strandmyr 7-5, 5-7, 1-0 (10-8) (KM)
  • 09.09.2017: Hild Merete Malo Wirak - Mathilde Weisshaar 6-3, 3-6, 1-0 (10-8) (KM)
  • 09.09.2017: Yannis Liakos - Markus Furuborg 6-4, 5-7, 6-4 (KM)
  • 09.09.2017: Roger Markussen - Sverre Uldal 4-6, 2-0 ret. (KM)
  • 09.09.2017: Rosie Lund - Liv Renstrøm 6-4, 3-6, 1-0 (11-9)
  • 03.09.2017: Rikki Natvig/Svein Jonassen - Tim Davis/Jan Frode Ugland 4-6, 7-5, 6-2
  • 30.08.2017: Christian Wirak - Håkon Lyche 6-2, 7-5
  • 30.08.2017: Alan Hepburn - Øistein Wirak 6-3, 6-4
  • 24.08.2017: Christian Wirak - Roger Markussen 7-6(5), 7-6(1)
  • 23.08.2017: Håkon Lyche - Sondre Karlsen 6-4, 6-3
  • 22.08.2017: Tim Davis - Svein Jonassen 2-6, 6-2, 1-0 (10-3)
  • 22.08.2017: Yannis Liakos - Tormod Skov-Skov 3-6, 6-2, 1-0 (10-8)
  • Resultatliste rankingturnering double 13.08.2017:

    1. plassRikki/Rune

    2. plassTormod/Jacob

    3. plassRenè/Linn

    4. plassJan Frode/Tim

    5. plassSvein/Kurt

    6. plassFredrik/Sondre

    7. plassKnut/Øyvind

    8. plass Svein/Camilla

    9. plass Jan Frode/Wenche

    10. plassInger/Marie

    11. plassLars/Beate

    12. plassSolveig/Bruno

    Resultatliste rankingturnering 11-12.08.2017_

    Damer

    Linn

    Marie

    Wenche B.

    Beate

    Hild

    Charlotte

    Wenche D.

    Maren

    Ingebjørg

    Solveig

    Kristin N.

    Liv

    Herrer A:

    Rune

    Renè

    Kurt

    Trond

    Sverre

    Tim

    Svein

    Knut

    Fredrik vant over Knut i kamp mellom taper A/vinner B

    Herrer B:

    Fredrik

    Sondre

    Gunnar

    Jan Frode

    Per H.

    Stian

    Øyvind

    Jihad

    Lars vant på WO i kamp mellom taper B/vinner C

    Herrer C:

    Lars

    Bruno

    Espen

    Christian

    09.08.2017: Markus Furuborg - Tormod Skov-Skov 6-3, 5-7, 1-0 (10-6)

    06.08.2017: Jan Frode Ugland/Tim Davis - Rikki Natvig/Svein Jonassen 4-6, 6-4, 6-4

    04.08.2017: Christian Wirak - Svein Jonassen 6-0, 6-4

    02.08.2017: Hild Wirak - Kristin Jordal 3-6, 6-4, 1-0 (10-7)

    02.08.2017: Svein Jonassen - Linn Thorsdahl 6-1, 6-0

    31.07.2017: Håkon Lyche - Gunna Sannæs 2-6, 6-2, 7-6 (7-5)

    30.07.2017: Svein Jonassen - Håkon Lyche 6-0, 6-0

    28.07.2017: Linn Thorsdahl/Renè Aarup Olsen - Rikki Natvig/Svein Jonassen 6-4, 3-6, 7-5

    24.07.2017: Linn Thorsdahl/Renè Aarup Olsen - Kristin Jordal/Svein Jonassen 6-1, 6-0

    24.07.2017: Håkon Lyche - Rune Eriksen 6-1, 6-4

    21.07.2017: Øyvind Aas - Dennis Domazet 6-0, 6-2

    18.07.2017: Kristin Jordal/Svein Jonassen - Wenche Becker-Eriksen - Jan Frode Ugland 6-2, 6-4

    15.07.2017: Gunnar Salbu - Svein Jonassen 6-1, 6-3

    13.07.2017: Rune Strandmyr/Rikki Natvig - Øistein Wirak/Christian Wirak 6-4, 2-6, 2-0 Ret.

    13.07.2017: Trond Kolbeinshavn - Gunnar Salbu 6-0, 6-1

    06.07.2017: Tore Sveberg - Svein Jonassen 6-4, 6-1

    05.07.2017: Kurt Støen - Tormod Skov-Skov 6-4, 6-3

    25.06.2017: Linn Thorsdahl/Renè Aarup Olsen - Rikki Natvig/Svein Jonassen 5-7, 6-4, 6-4

    25.06.2017: Joakim Johansen - Torgeir Aslestad 1-6, 7-5, 6-3

    22.06.2017: Markus Furuborg - Tormod Skov-Skov 6-0, 6-2

    21.06.2017: Christian Wirak - Svein Jonassen 6-2, 6-2

    15.06.2017: Yannis Liakos - Marko Pompili 6-2, 6-1

    13.06.2017: Alan Hepburn - Tormod Skov-Skov 6-3, 7-5

    08.06.2017: Alan Hepburn - Øistein Wirak 8-4

    07.06.2017: Hild Merete Malo Wirak - Erlend Berglihn 6-3, 6-2

    04.06.2017: Trond Kolbeinshavn - Tore Sveberg 6-1, 6-3

    03.06.2017: Solveig van Ditshuizen - Kristin Natvig 6-4, 6-4

    03.06.2017: Svein Jonassen - Kristin Jordal 6-0, 6-1

    31.05.2017: Øistein A. Wirak - Kurt Støen 9-7

    30.05.2017: Tore Sveberg - Svein Jonassen 6-1, 6-4

    28.05.2017: Trond Kolbeinshavn - Svein Christian Wirak 6-3, 6-3

    26.05.2017: Gunnar H. Salbu - Svein Jonassen 6-1, 6-2

    24.05.2017: Trond Kolbeinshavn - Svein Jonassen 6-0, 6-1

    23.05.2017: Janne Eftevaag - Håkon Lyche 6-7, 6-2, 6-2

    23.05.2017: Trond Kolbeinshavn - Rune Eriksen 7-5, 6-2

    20.05.2017: Linn Thorsdahl - Kristin Jordal 7-6(3), 7-5

    16.05.2017: Trond Kolbeinshavn - Håvard Eriksen 6-0, 6-2

    16.05.2017: Maren Frivold - Laura Herrles 8-4

    15.05.2017: Svein Jonassen - Janne Eftevaag 6-3, 6-2

    Resultatlister rankingturnering 12/13.05.2017:

     Damer A

    1Marie Lauvland

    2Hild Merete Malo Wirak

    3Kristin Jordal

    4Linn Thorsdahl

    5Karolina Hogga

    6Camilla Christensen

    7Maren Frivold

    8Solveig Van Ditshuizen

    9Wenche Dehli

      

     Herrer A

    1Rune Strandmyr

    2Tormod Næss

    3René Aarup Olsen

    4Markus Furuborg

    5Yannis Liakos

    6Tore Frøland Sveberg

    7Gunnar H. Salbu

    8Svein Jonassen

      

     Herrer B

    1Tim Davis

    2Knut Mortensen

    3Håkon Lyche

    4Morten G Aggvin

    5Fredrik Strandmyr

    6Jan Frode Ugland

    7Olav Dehli

    8Øyvind Aas

    9Håvard Eriksen

    10Per Håkon Hansen

    11Sondre Karlsen

    12Christian F Brantzeg

     

    09.05.2017: Sophie Weisshaar - Anne Gudrun van Ditshuizen 1-6, 6-4, 7-6 (7-5)

    06.05.2017: Kristin Jordal - Solveig van Ditshuizen 6-2, 6-2

    29.04.2017: Susanne Espeland - Marie Schou Lauvland 7-5, 6-1

    25.04.2017: Mathilde Weisshaar - Marie Schou Lauvland 4-6, 7-5, 1-0 (10-6)

    23.04.2017: Inger Skarbø - Linn Thorsdahl 6-4, 6-7(3), 7-6(3)

    12.04.2017: Marco Pompili - Gunnar Salbu 6-2, 5-7, 1-0 (10-3)

    09.04.2017: Marco Pompili - Tore Sveberg 6-3, 7-6 (7-3)

    06.04.2017: Jorunn Bergstøl Nilsen - Sophie Weisshaar 6-2, 6-1

    29.03.2017: Marie Schou Lauvland - Sophie Weisshaar 6-2, 3-6, 1-0 (10-8)

    21.03.2107: Tore Sveberg - Gunnar Salbu 6-7, 6-2, 1-0 (10-7)

    12.03.2017: Tore Sveberg - Rikki Natvig 6-2, 6-2

    07.03.2017: Inger Skarbø - Kristin Jordal 6-3, 6-0

    20.02.2017: Camilla Christensen - Kristin Jordal 7-6 (7-2), 1-6, 1-0 (7-2)

    19.02.2017: Inger Skarbø - Maren Frivold 6-2, 6-1

    16.02.2017: Christian Wirak - Rikki Natvig 6-3, 6-2

    16.02.2017: Alan Hepburn - Yannis Liakos 6-1, 6-1

    06.02.2017: Rikki Natvig - Svein Jonassen 2-0 (retired)

    04.02.2017: Gunnar Salbu - Marco Pompili 6-7, 6-3, 1-0 (10-5) RM

    03.02.2017: Charlotte Kolbeinshavn - Solveig van Ditshuizen 6-4, 6-1

    310117:Rikki Natvig - Jacob Næss W/O (3-ukersregelen)

    290117: Christian Wirak vs Tore Sveberg 6-2 6-1

    290117: Kristin Jordal - Laura Herrles 62 64

    280117: Gunnar H. Salbu - Rune H. Eriksen 6-4 6-4

    280117: Yannis Liakos - Marco Pompili 6-4 6-0

    270117: Sverre Uldal v Svein Jonassen 6-1, 6-1

    111017: Markus Furuborg - Alan Hepburn 6-3 6-1

    091117: Svein Jonassen – Håkon Lyche 7-6 (10-8), 6-2

    090117: Yannis Liakos - Marco Pompili walkover

    060117: Markus Furuborg - Tormod Skov-Skov 6-3 6-1

    040117: Håkon Lyche - Rikki Natvig 6-2 4-6 12-10

  • 301216: Gunnar Salbu - Tore Sveberg 26 64 10-6

    271216: Sverre Uldal - Håkon Lyche 62 75

    201216: Gunnar Salbu - Svein Jonassen 6-4 6-3

    191216: Rikki Natvig - Øyvind Aas 6-1 6-3

    191216: Svein Jonassen - Mihailo Simic / Martin Skovgaard (begge 3-ukersregelen)

    151216: Linn Thorsdahl - Wenche Becker-Eriksen 2-6 6-2 6-4

    151216: Svein Jonassen - Rune H. Eriksen 6-4 6-3

    111216: Rune H. Eriksen – Håkon Lyche 1-6, 6-1 10-7

    101216: Christian Wirak vs Tore Sveberg 6-4 6-3

    041216: Rikki Natvig - Fredrik Strandmyr: 7-5, 6-2

    041216: Christian Wirak - Svein Jonassen: 6-2, 6-2

    041216: Laura Herrles - Kristin Jordal: 6-3, 4-6, 1-0 (10-6)

    041216: Trond Kolbeinshavn-Gunnar Sannæss 6-1, 6-0

    011216: Svein Jonassen v Håkon Lyche 6-2, 7-6(3)

    011216: Mathilde Weisshaar - Linn Thorsdahl 7-6 (7-5), 1-6, 6-3

    301116: Svein Jonassen - Håkon Lyche 6-2, 7-6 (7-3)

    291116: Trond Kolbeinshavn-Rikki Natvig 6-2, 6-1

    291116: Trond Kolbeinshavn-Emil Muhlbradt Sveen 6-1, 6-0

    261116: Trond Kolbeinshavn-Morten Aggvin 6-3, 6-1

    261116 Trond Kolbeinshavn-Sondre Karlsen 6-0, 6-0

    261116: Trond Kolbeinshavn-Per Håkon Hansen 6-1, 6-2

    201116: Wenche Becker-Eriksen - Hild Merete Malo Wirak 3-6 6-4 6-4

    131116: Øyvind Aas - Christian Homme 6-3 7-5

    301016: Emil Mühlbradt Sveen - Denis Domazet 6-2 6-3

    131116: Fredrik Strandmyr - Knut Mortensen 9-8 (10-8 i supertiebreak)

    051116: Linn Thorsdahl - Inger Skarbø 7-5 1-6 11-9

    201016: Håvard Eriksen - Svein Jonassen 36 63 10-1

    171016: Linn Thorsdahl - Camilla Hannaas 6-3 6-1

    071016: Øyvind Aas - Denis Domazet 6-1  6-0

    021016: Alan Hepburn - Yannis Liakos 63 61

    110916: Yannis Liakos - Gunnar Salbu 61 10 ret.

    030616: Svein Johanssen - Gunnar Sannæss 62 60 KM

    030616: Rikki Natvig - Øyvind Aas 36 63 10-5 KM

    030616: Knut Mortensen - Morten Aggvin 63 63 KM

    030616: Knut Mortensen - Olav Dehli 46 64 10-1 KM

    030616: Morten Aggvin - Torgeir Aslestad 62 67 10-4 KM

    030616: Karolina Hogga - Inger Skarbø 64 67 10-5 KM

    030616: Sophie Weisshaar - Mathilde Weisshaar 46 64 10-6 KM

    030616: Sophie Weisshaar - Linn Thorsdahl 76 64 KM

    030616: Mathilde Weisshaar - Hild Merete Malo Wirak 64 63 KM

    030616: Marie Lauvland - Inger Skarbø 63 75 KM

    030616: Anne-Gudrun Van Ditshuizen - Hild Merete Malo Wirak 63 61 KM

    030616: Camilla Hannaas - Merethe Homme 75 62 KM

    030916: Tormod SkovSkov - Kurt Støen 75 75 KM

    030916: Kurt Støen - René A Olsen 52 ret. KM

    030916: Tormod Næss - Harald Haugedal 61 63 KM

    280816: Linn Thorsdahl - Charlotte Joy Kolbeinshavn 6-1 6-2

    050816: Alan Hepburn - Gunnar Salbu 6-4 6-0

    030816: Jacob Næss - Håkon Lyche 7-6 7-6

    010816: Tormod Næss - Øistein Wirak 9-3 (PS)

    010816: René Olsen - Tormod Skov-Skov 6-3 6-4

    260716: Tormod Skov-Skov - Øystein Wirak 7-5 3-6 6-2

    060716: Svein Christian M. Wirak - Håkon Lyche 6-3 6-2

    010716: Tormod SkovSkov - Markus Furuborg 5-7 7-6 10-5

    280616: Tormod SkovSkov - Gunnar Salbu 6-3 6-3

    280616: Mathias Mørkestøl - Håkon Lyche 2-6 3-6

    240616: Rune H. Eriksen - Håkon Lyche 6-0 1-6 11-9

    040616: Gunnar Salbu - Tore Sveberg 9-8 (pro set)

    310516: Øistein A. Wirak - Markus Furuborg 61 63

    250516: Tore Sveberg - Sverre Uldal w/o (3-ukersregelen)

    190516: Yannis Liakos - Alan Hepburn 7-6 0-6 6-3

    160516: Øyvind Aas - Per Håkon Hansen 7-5 6-4

    160516: Håkon Lyche - Rune Eriksen 6-3 3-6 10-4

    150516: René Aarup Olsen - Tore Sveberg 6-1 6-1

    130516: Alan Hepburn - Gunnar Salbu 6-3 6-3

    120516: Knut Mortensen- Morten Aggvin 6-1, 6-1

    120516: Alan Hepburn - Mathias Mørkestøl 6-4 3-6 4-2(ret.)

    110516: Alan Hepburn - Håkon Lyche 7-5 6-0

    110516: Øistein Wirak - Kurt Støen 4-6 6-4 10-4

    100516: Øyvind Aas - Jan Frode Ugland  6-2 6-1

    100516: Gunnar Salbu - Håvard K. Eriksen 6-1 6-0

    080516: Håkon Lyche - Jan Frode Ugland 6-3 6-2

    060516: Marco Pompili - Mihailo Simic 6-1 6-2

    050516: Marco Pompili - Gunnar Salbu 6-1 6-0

    050516: Alan Hepburn - Rune H. Eriksen 6-3 6-1

    040516: Per Håkon Hansen - Eirik Homme 6-1 6-1

    010516: Marco Pompili - Tore Sveberg 6-2 6-4

    270416: Håvard Karikoski Eriksen - Håkon Lyche 6-2 7-6

    240416: Yannis Liakos – Tore Sveberg 6-4 6-3

    230416: Jacob Næss - Gunnar Sannæss 6-3 6-2

    220416: Gunnar Salbu - Yannis Liakos 5-7 7-5 10-6

    160416: Gunnar Sannæss - Øyvind Aas 6-4 6-4

    220416: Gunnar Salbu - Yannis Liakos 5-7 7-5 10-6

    160416: Gunnar Sannæss - Øyvind Aas 6-4 6-4

    100416: Yannis Liakos- Martin Skovgaard Liakos på W.O.

    060416: Håvard K. Eriksen - Håkon Lyche 6-2 5-7 10-7

    040416: Tormod Skov-Skov - Tore Sveberg 6-2 6-1 (NM for Uni/høyskole)

    280316: Yannis Liakos - Håkon Lyche 6-1 6-2

    210316: Rune H. Eriksen - Håkon Lyche 7-5 0-6 13-11

    200316: Markus Furuborg - Øistein A. Wirak 6-1 6-1

    140316: Yannis Liakos - Svein Christian M. Wirak  Y. Liakos vinner på Walk Over

    110316: Yannis Liakos - Rune H. Eriksen 6-1 6-3

    270216: Svein Christian M. Wirak - Rune H. Eriksen 6-3 6-3

    250216: Yannis Liakos - Håkon Lyche 6-3 6-4

    090216: Øyvind Aas - Morten Aggvin 6-0 6-1

    240116: Markus Furuborg - Øistein A. Wirak 7-5 5-7 6-3 (RM Innendørs Kristiansand)

    230116: Marco Pompili - Tore Sveberg 6-1 6-3 (RM Innendørs Kristiansand)

    230116: Rune H. Eriksen - Håkon Lyche 6-2 6-3

    020116: Håkon Lyche - Rune H. Eriksen 4-6 6-1 10-5

    291215: Rune H. Eriksen - Håvard K. Erisken 7-5 3-6 10-7

    201215: Tore Sveberg - Tormod Skov-Skov 6-3 7-5

    291115: Håkon Lyche - Håvard K. Eriksen 7-5 1-6 6-4

    271115: Håvard K. Eriksen - Rune Eriksen 7-5 6-2

    151115: Håvard K. Eriksen - Christian Homme 4-6 6-3 6-2

    241015: Håvard K. Eriksen - Øyvind Aas 7-6 7-6

    171015: Tore Sveberg - Gunnar H. Salbu 7-6 6-3

    280915: Christian Homme - Torgeir Aslestad 6-1 4-6 6-3

    260915: Rune H. Eriksen - Gunnar Sannæs 4-6 6-1 10-6

    190915: Øyvind Aas - Daniel Arnesen 6-4 6-7 11-9

    120915: Daniel Arnesen - Christian Homme 6-3 4-6 6-4

    070915: Christian Homme - Øyvind Aas 4-6 6-2 7-6

    310815: Håvard K. Eriksen - Christian Homme 6-2 3-6 10-8

    220815: Håvard K. Eriksen - Torgeir Aslestad 6-1 6-3

    130815: Håvard K. Eriksen - Daniel Arnesen 6-4 6-3

    130815: Øyvind Aas - Christian Homme 4-6 6-3 6-4

    100815: Christian Homme - Daniel Arnesen 4-6 6-4 6-3

    070815: Torgeir Aslesad - Øyvind Aas 6-2 2-6 6-1

    050815: Christian Homme - Eirik Homme 6-2 6-7 (10-12) 10-8 (Supertiebreak)

    030815: Øyvind Aas - Daniel Arnesen 6-0 3-6 6-1

    290715: Martin Skovgaard - Svein Christian M. Wirak 6-1 7-5

    230715: Martin Skovgaard - Svein Christian M. Wirak 6-3 7-6

    120715: Mathias Mørkestøl - Svein Christian M. Wirak 6-4 6-3

    020715: Tormod Skov-Skov - Gunnar Salbu 6-2 6-1

    010715: Emil Mühlbradt Sveen - Christian Homme 6-4 6-0

    010715: Markus Furuborg - Gunnar Salbu 6-0 6-2

    180615: Gunnar Salbu - Mathias Mørkestøl 6-3 6-3

    110615: Gunnar Salbu - Håkon Lyche 6-1 6-1

    010615: Mihailo Simic - Christian Homme 6-1 6-0

    140515: Øyvind Aas - Emil Mühlbradt Sveen 5-7 6-3 7-5

    120515: Martin Skovgaard - Håkon Lyche 6-1 6-0

    280415: Mathias Mørkestøl - Gunnar H. Salbu 7-6 3-6 10-5 (Super-tiebreak)

    220415: Gunnar H. Salbu - Håkon Lyche 6-1 6-1

    200415: Christian Homme - Emil Mühlbradt Sveen 7-6 4-6 10-8

    170415: Christian Homme - Hild Merete Malo Wirak: Homme vant på Walkover

    160415: Håkon Lyche - Eirik B. Hansen: Lyche vant på Walkover

    250315: Mihailo Simic - Håkon Lyche 6-0 6-2

    080315: Håkon Lyche - Emil Mühlbradt Sveen 6-3 6-2

    260215: Torkjel Farstad - Christian Homme 6-1 6-2

    170215: Gunnar Salbu - Svein Christian M. Wirak  Salbu vant på Walkover

    150215: Rune Strandmyr - Harald Haugedal 6-3 6-2 (RM)

    140215: Karl Oskar Fridh - Øistein A. Wirak 6-2 6-3 (RM)

    140215: Karl Oskar Fridh - Kurt Støen 3-6 6-2 Supertiebreak (Fridh vant) (RM)

    070215: Christian Homme - Tore Pettersen 6-3 7-5

    030215: Martin Skovgaard - Gunnar Salbu 6-3 3-6 10-6 (Super-tiebreak)

    300115: Sverre Uldal - Gunnar Salbu 6-3 6-0

    280115: Gunnar Salbu - Håkon Lyche 6-1 6-1

    250115: Håkon Lyche - Gunnar Sannæss 6-2 6-4

    291214:  Torkjel Farstad - Christian Homme 6-1 6-1

    201214: Tore Sveberg - Mathias Mørkestøl 6-2 7-6(4)

    161214: Gunnar Salbu - Eirik Berg Hansen 6-2 6-3

    151214: Martin Skovgaard - Svein Christian M. Wirak 4-6 6-2 6-3

    141214: Håkon Lyche - Emil Mühlbradt Sveen 6-3 7-5

    131214: Torkjel Farstad - Christian Homme 6-0 6-2

    011214: Torkjel Farstad - Christian Homme 6-1 7-5

    301114: Håkon Lyche - Øyvind Aas 6-3 6-3

    161114: Tore Pettersen - Christian Homme 6-2 6-3

    051114: Martin Skovgaard - Svein Christian M. Wirak 6-3 6-3

    101014: Olav Dehli - Christian Homme 6-1 6-2

    210914: Tore Sveberg - Svein Christian M. Wirak 6-0 6-2

    130914: Daniel Arnesen - Øyvind Aas 6-4 5-7 6-1

    250814: Torkjel Farstad - Christian Homme 6-2 6-1

    240814: Svein Christian M. Wirak - Tore Sveberg 6-4 6-3

    170814: Harald Haugedal - Øistein Wirak 6-4 6-1 (KM)

    170814: Harald Haugedal - Rune Strandmyr 6-3 6-1 (KM)

    170814: Øistein Wirak - Kurt Støen 6-4 7-5 (KM)

    160814: Øistein Wirak - Markus Furuborg 6-4 6-0 (KM)

    160814: Kurt Støen - Mathias Mørkestøl Støen vant (KM)

    130814: Emil Mühlbradt Sveen - Øyvind Aas 7-5 6-2

    050814: Gunnar Sannæss - Øyvind Aas 6-1 6-3

    270614: Emil Mühlbradt Sveen - Øyvind Aas 6-3 6-3

    230614: Emil Mühlbradt Sveen - Hild Merete Malo Wirak 6-3 7-6

    040614: Markus Furuborg - Tormod Skov-Skov 6-1 7-5

    310514: Tormod Skov-Skov - Mathias Mørkestøl 7-5 6-3

    300514: Øyvind Aas - Emil Mühlbradt Sveen 6-1 6-4

    300514: Martin Skovgaard - Gunnar Sannæss 6-0 6-2

    290514: Tormod Skov-Skov - Sverre Uldal 6-4 3-6 6-1

    220514: Harald Haugedal - Markus Furuborg 6-3 1-6 7-6

    200514: Tormod Skov-Skov - Svein Christian M. Wirak 6-2 6-7 6-4

Nye resultater sendes til ktkranking@gmail.com

Rankinglisteregler

  • Alle medlemmer i KTK som har betalt medlemskap kan bli med på rankinglista. Man må generelt være tilgjengelig for å kunne spille rankingkamper for å kunne stå på rankinglista.
  • Man kan utfordre spillere som står på en av de fem plassene over en selv. Spillere med merknad «pause» er enten skadet, bortreist e.l. og medregnes ikke i de fem plassene over som man kan utfordre. I double kan man i tillegg utfordre fritt antall plasser opp på lista dersom de som blir utfordret totalt sett er inntil 10 plasser over på singlelistene. (I double teller ikke egne plasseringer med.)
  • Spillere utfordres gjennom telefon, SMS, e-mail e.l. Etter at to spillere har kommet overens om spilletid reserverer disse en spilletime hver*.
  • Spilleren som blir utfordret kan avslå utfordringen en gang, men er da ansvarlig for å finne ett egnet tidspunkt slik at kampen blir spilt innenfor tre uker fra han mottok utfordringen. Hvis ikke den øverst rangerte spilleren aksepterer utfordringen eller finner egnet tidspunkt innenfor tre uker vinner utfordreren på walk-over.
  • * I perioder med god/ledig kapasitet på banene (normalt mandag-torsdag frem til kl. 13 og fra kl. 22, fredag frem til kl. 12 og fra kl. 21, lørdag fra kl. 19 og søndag fra kl. 22) kan spilletid til rankingkamper bookes utenom egen booking. For øvrig kan den som er utfordret sin time (ikke i prime-time) bookes utenom egen booking, dvs. den som utfordrer må da bruke egen booking. Man kan maksimalt få tildelt en slik bookingtime hver uke. Forespørsel om booking sendes til ktkranking@gmail.com. Innendørs gjelder dette kun for medlemmer med fritt spill avtale.

  • Skulle rankinglisten endre seg i tidsrommet fra man har avtalt en rankingkamp og til kampen skal spilles, har det ingen betydning om man ikke lenger er innenfor fem plasser på listen. 
  • Rankingkamper spilles best av tre sett, men med match-tie-break i tredje sett. I double spilles det med no-ad. (Om begge spillerne er enige kan annet kampformat avtales.)
  • Utfordreren er ansvarlig for å stille med nye baller til kampen.
  • Utfordreren rapporterer resultatet til ktkranking@gmail.com etter ferdigspilt kamp.
  • Hvis utfordreren vinner kampen overtar han/hun/de plassen til den høyere rankede spilleren/paret, og taperen av kampen, samt de i mellom utfordreren og taperen, rykker en plassering ned på lista. (Hvis spilleren som har blitt utfordret vinner kampen blir det ingen endringer på lista.)
  • Etter tap i turneringskamp, eller etter tap i kamp man ble utfordret i, kan man utfordre vinneren til ny kamp etter tre uker.
  • Dersom man som utfordrer taper rankingkampen* er den man utfordret ikke forpliktet til å akseptere en ny utfordring fra samme spiller innenfor de neste to månedene. Dersom man som utfordrer taper to (eller flere) rankingkamper* på rad mot samme spiller er den man utfordret ikke forpliktet til å akseptere en ny utfordring fra samme spiller innenfor de neste seks månedene. Denne regelen gjelder for kamper som er spilt etter 10.4.2018. (*Turneringskamper teller ikke med her.)
  • Medlemmer som ikke allerede er med på rankinglista kan utfordre hvilken som helst spiller på lista. Man har da tre sjanser til å utfordre tre forskjellige spillere, men med tap mot alle tre vil man bli plassert på bunnen av rankinglista. 
  • Man kan kun utfordre en spiller om gangen, dvs. har man avtalt kamptidspunkt med en spiller på listen må denne kampen være spilt før man kan utfordre en ny spiller.
  • I alle turneringer mv. som arrangeres, både av KTK og andre klubber, (f.eks. klubbmesterskap, rankingturneringer mv., A-, B- eller C-turneringer, regionmesterskap og NM) teller alle kamper som rankingkamper om ikke annet er bestemt. Disse kampene vektlegges høyt for å stimulere til turneringsdeltagelse, og man kan rykke opp ubegrenset antall plasser (det har altså ingen betydning hvor mange plasser det var mellom spillerne før kampen ble spilt).
  • Rankinglista er grunnlag for seeding til turneringer og lagkamper mv., men det kan unntaksvis gjøres en egen vurdering av turneringsledelsen.
  • Spillere som ikke har spilt kamper siste seks måneder tas (normalt) bort fra lista. 
  • I double kan man ha inntil tre makkere av hvert kjønn.

Samarbeidspartnere